Dzień Otwarty na UW

22 kwietnia 2017 r. na kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28) odbył się Dzień Otwarty na UW.

Stoisko Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych odwiedziło ponad 200 osób zainteresowanych studiowaniem na kierunkach Geografia lub Gospodarka przestrzenna.

W spotkaniu z pracownikami i studentami WGSR UW, które odbyło się w budynku Starej Biblioteki uczestniczyło ok. 80 osób. Zainteresowanie naszym Wydziałem było większe niż w czasie poprzednich edycji Dni Otwartych.

Osoby zaintetresowane, które nie mogły przyjść na spotkanie 22 kwietnia, mogą zapoznać się z prezentacjami informującymi o Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW, proponowanych kierunkach studiów, zasadach rekrutacji oraz życiem studenckim na WGSR UW.

Zapraszamy oczywiście do kandydowania na Geografię lub Gospodarkę przestrzenną.

Prezentacja_1: WGSR UW

Prezentacja_2: Studenci WGSR